Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego występuje krwawienie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych po porodzie?

Witam 4 miesiące temu urodziłam dziecko miałam tabletki dla kobiet karmiacych dzięki którym miesiączkę miałam 2 razy na miesiąc gdy przestałam karmić dostałam tabletki te co przed ciążą myślałam że wszystko wróci do normy ale niestety miesiaczke dostałam w 2 tygodniu i utrzymuje się już tydzień jest to normalny okres a nie plamienia. Moje pytanie czy powinnam poczekać aż się wszystko wyreguluje? To jest 1 opakowanie i czy jestem dobrze zabezpieczona przed ciążą ?
KOBIETA, 22 LAT 12 miesięcy temu

Planowanie ciąży a palenie

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety