Dlaczego zamiast miesiączki mam gęstą wydzielinę?

Witam, Mam 18 lat, Miesiączkę powinnam mieć 5dni temu, jednak nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych, jedyne co czuje to lekki niedoskomfort w jajnikach i mam wrażenie ze moje piersi są lekko nadwrażliwe, dodatkowo cały czas mam wrażenie ze cos ze "leci" jednak to tylko wrażenie. Uprawialam seks ze swoim chłopakiem ale z zabezpieczeniem, i wszystko poszło zgodnie z planem wiec nie mam sie czego obawiac, dodatkowo zrobiłam test i wyszedl negatywnie. Z a pochwy mam wydzieline dość gęsta, białą i bezwonną i lepką. Proszę o pomoc co to może być

Szanowna Pani, czasami tak się zdarza, szczególnie w tak młodym wieku. Gęsta wydzielina jest charakterystyczna dla fazy lutealnej.
Test ciążowy najbardziej wiarygodny jest po ok 14 dniach od współżycia. Pozdrawiam