Do jakiego lekarza wybrać się z podskórnym guzem na żuchwie?

Od czterech lat na żuchwie poniżej ucha rośnie mi jakiś guz pod skórą. Proszę o odpowiedź do którego z lekarzy wybrać się o pomoc: dermatolog, chirurg, lekarz rodzinny?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że najlepiej aby udał się Pan do lekarz rodzinnego, który stwierdzi jakich struktur może dotyczyć powyższa zmiana. Zleci on także dodatkowe badania oraz ewentualnie zleci odpowiednią konsultację specjalisty.