Doczesna i kosmki częściowo w martwicy a kolejne staranie się o dziecko

Witam jestem miesiąc po pronieniu zatrzymanym dziś odebrałam wyniki histopatologiczne w których jest napisane : doczesna i kosmki częściowo w martwicy moje pytanie jest takie czy po pierwszej miesiączce mogę starać się o kolejne dziecko.?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ogólnie tak, choć zaleca się odczekać 2-3 pełne cykle.