Dolinka nagłośniowa spłycona, w większym stopniu po stronie prawej

Proszę o interpretację wyniku badań CT szyi. Dolinka nagłośniowa spłycona,w większym stopniu po stronie prawej,wzdłuż przestrzeni przednagłośniowej wzmacniające się pasmo długości około 30 mm i śred 20x 70 mm,nierówne zarysy.Węzły chłonne szyi -podbródkowo 5 mm, wzdłuż żył szyjnych w ok kata żuchwy obustronnie kilka śred do 12 x 8 mm, wzdłuż żył szyjnych bocznie dość liczne drobne śred do 7 m x7mx5, na karku obustronnie do 5 mm, nadobojczykowo po stronie lewej 8 mm.

Witam. Zmiana wzmacniająca się w przestrzeni podnagłośniowej może być wynikiem choroby nowotworowej. Proszę bezwzględnie zgłosić się do laryngologa.