Duszności i ból głowy. Gdzie powinnam się z tym udać?

Witam. Od jakiegoś czasu mam okropne duszności, mam wrażenie jakby mi od środka puchła szyja po obu stronach. Do tego zatykają mi się uszy i mam problem ze słuchem. Do tego dochodzi ból głowy, jestem wiecznie zmęczona. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza, mam 33 lata i nie przyjmuję żadnych leków oprócz witamin. Gdzie mam się udać? Proszę o poradę.
33 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Myślę, że w pierwszej kolejności wymaga Pani porady u laryngologa. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że opisane przez Panią dolegliwości, w tym ból głowy, wiążą się z nieprawidłowościami w zakresie uszu, ewentualnie gardła, a nie w zakresie mózgu. Jednak możliwe jest także, że wymaga Pani konsultacji u neurologa - w zależności od uzyskanych u laryngologa wyników. Skierowania do tych lekarzy otrzyma Pani od lekarza rodzinnego.