Duża nerwowość i małe posiłku

Witam serdecznie, mało jem, ogólnie jestem bardzo chuda, oprócz tego bardzo nerwowa. Potrafię zdenerwować się na wszystko, wszystkich, przy każdej okazji. Jestem strasznie leniwa. Czy mógłby mi Pan/Pani polecić jakieś dobre leki na uspokojenie i większy apetyt? Byłabym wdzięczna :)

Dzień dobry. Wydaje mi się, że leki na niewiele się zdadzą w tym przypadku. Jeżeli jest Pani nerwowa i "wszystko" panią denerwuje zalecam konsultacje u psychologa. Być może zaleci Pani jakiś sposób rozwiązania tego problemu, aczkolwiek podejrzewam, że nie będzie to jednorazowa wizyta. Pozdrawiam.