Duże napięcie, nerwowość, wybuchowość i ból głowy

Od miesiąca mam duże napięcie, nerwowość, wybuchowość, boli mnie głowa, wręcz momentami bardzo pulsuje, mam podwyższone cisnienie, nie wychodzę po pracy z domu, najchętniej leżalabym cały dzień w lóżku. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, proszę o radę. S

Proponuję zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i opisać Pani objawy. Lekarz zleci odpowiednie badania, dzięki którym możliwe będzie określenie dalszego postępowania.

Pozdrawiam!