Osłabienie, problem z oddychaniem, ból głowy i klatki piersiowej

Witam ostatnio slabo sie czuje (mamgruczolaka przysadki i nerwice lekowa leczona) od ttrzech dni slabo sie czuje ciezko sie oddycha glowa momentami pulsuje i kluje czasami pod klatka piersiowa mierze sobie cisnienie zwykle ok 120/65-72 i puls ok65 czy problem moze byc po stronie moich chorob czy moge miec problem z cisnieniem bardzo prosze pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.