Duże piersi po karmieniu piersią

WITAM SKOŃCZYŁAM KARMIĆ PIERSIĄ PONAD MIESIĄC TEMU NADAL SĄ DUŻE CZY DUŻO CZASU POTRZEBA ABY BYŁY CHOCIAŻ CIUT MNIEJSZE?POZDRAWIAM

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety potrzeba trochę czasu żeby procesy zachodzące w Pani piersiach w okresie karmienia piersią ustały a Pani gruczoły mogły powrócić do pierwotnych rozmiarów. Czasami piersi kobiece pozostają trochę powiększone po okresie laktacji na stałe. Pozdrawiam