Duży ból i brak krwawienia podczas pierwszego stosunku płciowego

Wczoraj współżyłam pierwszy raz ze swoim chlopakiem. Krwawienie nie wystąpiło, ale podobno nie zawsze zachodzi takie zjawisko po przebiciu błony. W każdym bądź razie ból podczas stosunku był bardzo duży. Słyszałam, że ból to kwestia indywidualna każdej kobiety, ale czy to normalne, że odczuwałam go przez te kilka minut? Dało się to znieść, ale boję się, że coś jest nie tak. Po stosunku również odczuwałam dyskomfort. Czy podczas kolejnych stosunków ból ten bedzie mniejszy?

Milena Lubowicz

Podczas kolejnych stosunków ból powinien być mniejszy, gdyby się tak nie stało, to proponuję wizytę u ginekologa, który sprawdzi czy są jakieś anatomiczne przyczyny takich dolegliwości.
Pozdrawiam