Duży ból w prawym kolanie z wewnętrznej strony

Witam. Mam problemy z kolanem . A objawia się tym ,że co kilka miesięcy mam duży ból w prawym kolanie z wewnętrznej strony .Poboli kilka dni i przestaje i wszystko jest ok. I po upływie jakiegoś dłuższego czasu to samo . Nie wiem od czego mi się tak robi i co to może być. Proszę o radę . Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam,
Objawy które Pan podaje sugerują uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej stawu kolanowego. Sugeruje wykonanie USG badz NMR, konsultacje ortopedyczna i najprawdopodobniej zaplanowanie artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu