Dwie kreski na teście ciążowym a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Miałam stosunek w sobotę 7.12.2013r zrobiłam test w środę 25.12.2013r i wyszło mi z rana dwie kreski z czego jedna ciut jaśniejsza czy to oznacza że jestem w ciąży ? Postanowiłam jutro zrobić test z krwi na HcG i jaki powinnam mieć jeżeli jestem w ciąży oraz czy test mógł się pomylić dwa razy ?

Witam serdecznie. Rzeczywiście warto wykonać oznacznie beta hCG z krwi. Nie mniej jednak podwójnie pozytywny test paskowy najprawdopodobniej potwierdza ciążę.