Dwudniowy okres po seksie z wytryskiem wewnątrz pochwy a ryzyko ciąży

Witam mam takie pytanie kochalam sie z mężem 2 tygodnie temu to była sobota a dni płodne zaczynały sie w poniedziałek w czasie wytrysku wsadzil do pochwy czy moge zajsc w ciąze okres mialam 30 pażdziernik mam 4-5 dni,teraz dostałam zas 25 listopada okres skonczył mi się 27 listopada trwał 2dni co to moze być

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.