Dystrofia sromu a wynik badania histopatologicznego

w grudniu pobrano mi wycinki ze sromu. rozpoznanie histopatologiczne LICHEŃ SCLEROSUS ATROPICUS VULVAE. koniec wyniku OM-52 rż C-6 Ab-4 PSNx2. dystrofia sromu. proszę o wyjaśnienie co znaczą powyższe symbole? ponadto mam pytanie: czy pobranie tych wycinków oznacza, że ten LS został zlikwidowany? dzisiaj po 2 m-cach ponownie zaczynam odczuwać świąd i niekiedy pieczenie jak przed zabiegiem. co mogę stosować aby ulżyć w tych dolegliwościach. mam zaleconą tylko maść tranową. Kto może mi pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane symbole oznaczają w kolejności: ostatnią miesiączkę, ciąże, poronienia, porody siłami natury. Niestety na podstawie podanego wyniku badania nie można ustalić czy zmiany zostały wycięte w całości. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.