Co znaczy problem ze swędzeniem, zaczerwienieniem i nadmiernym rogowaceniem skóry sromu i pachwin?

Mam problem ze swędzeniem, zaczerwienieniem i nadmiernym rogowaceniem skóry sromu i pachwin. Wykluczono grzyby i luszczycę. Jakie leki mogłyby mi pomóc? Mam już dość. Najmocniej swędzi i boli w czasie kąpieli i przy silnym stresie. Byłam już u pięciu dermatologow i trzech ginekologow. Może to świąd neurologiczny. Sama już nie wiem, a boli paskudnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto pobrać wycinki do badania histopatologicznego , proponuje ponownie zgłosić się do ginekologa