Świąd sromu a leukoplagia

świąd sromu,może leukoplagia? używałam już chyba wszystkie globuki dostępne na rynku (na grzyby i bakterie) zapisywane przez ginekologow. Gdzie się udać po sensowną poradę

Jeśli nie pomagają Pani przepisane uprzednio leki, powinno się pobrać wycinek ze zmienionego sromu celem weryfikacji histopatologicznej. Takie wycinki pobierają koledzy na każdym oddziale ginekologii. Pozdrawiam