EEG podczas czuwania dziecka

Proszę o opis wyniku eeg 7 letniego dziecka oto on:zapis wykonany w czuwaniu.czynność podstawowa prawidłowa zróżnicowana przestrzennie z dominacją średnionapieciowej czynnośći alfa 9-10 Hz i do 54 uV nad ok.potyliczną.na jej tle podczas całego zapisu zarejestrowano grupy wysokonapięciowych fal ostrych wraz z licznymi zespołami iglica z falą wolną nad ok.czołowymi.reakcja na 0-Z obecna .bez wrazwosci na próbe stroboskopową.zapis wyraznie wrażliwy na HV ZAPIS NIEPRAWIDŁOWY. CZY mam sie martwić?

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.