Endocervicitis chronica focalis

Proszę o przetłumaczenie badań histopatologicznych.Wyskrobiny z jamy.1)Endometrium folliculare cum signi dyshormonosi.Wyskrobiny z kanału 2)Endocervicitis chronica focalis.Wycinki 3)Sine laesionibus patholigicibus

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie brzmi:
1) Błona śluzowa macicy pęcherzykowa z cechami zmian dyshormonalnych, 2) Przewlekłe ogniskowe zapalenie błony śluzowej szyjki macicy, 3) bez cech zmian patologicznych.