Gdzie najlepiej się udać z tym wynikiem kolonoskopii?

Witam. Odebrałem wynik po kolonoskopi, na wyniku nie ma dalszych wskazówek, nie wiem czy z takim wynikiem mam się udać do jakiegoś specjalisty i czy wymaga to dalszego leczenia i obserwacji Rozp.kliniczne - polip zstępnicy - 0,4 cm Rozp.histopatologiczne - Gruczolak cewkowy z dysplazją nabłonka gruczołowego wysokiego stopnia. Mikroskopowa ocena radykalności usunięcia zmiany niemożliwa. Nie mam więcej szczegółów. bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Bardzo proszę o odpowiedź

usunięto zmianę łagodną, więc to dobra informacja. Jednak z uwagi na brak możliwości oceny czy zachowano odpowiedni margines wycięcia - lekarz kierujący Pana na badanie powinien się wypowiedzieć, czy chce wykonać Panu kontrolną kolonoskopię.