Gdzie udać się najpierw, gdy zauważy się depresję?

Od jakiegoś czasu czuję się źle i nic mnie nie interesuje, jestem przygnębiona, nie mogę zasnąć, straciłam sens życia.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli uda się Pani do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Może Pani również zadać pytanie w jednym z serwisów należących do sieci www.abczdrowie.pl - www.abcdepresja.pl - na pewno znajdzie tam Pani fachową pomoc i poradę, co dalej zrobić ze swoim problemem. Warto też poszukać wsparcia wśród bliskich, rodziny, znajomych.

Pozdrawiam ciepło i życzę szybkiego powrotu na "jaśniejszą" stronę życia

P.S. Proszę nie zwlekać z konsultacją.