Gęste beżowe upławy po pettingu

Mam 19 lat, jestem dziewicą - a raczej byłam. W nocy w 30 na 31 grudnia wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy petting, który ze strony mojego partnera był dość mocny, ostry. Były momenty, że zabolało, aczkolwiek było jednak nadal przyjemnie. Rano zauważyłam plamkę krwi na pościeli oraz taką większą plamę w kolorze beżu. Będąc w toalecie stwierdziłam, że to upławy. Wystraszyłam się, kiedyś ktoś mi mówił, iż takie upławy pojawiać się mogą przy ciąży. Czy przesadzam i panikuję? Czy to możliwe, że to jakieś zwykłe zapalenie? Upławy są dość gęste, konsystencji kisielu, mogłabym powiedzieć, w kolorze beżu - pomarańczy. I jest ich dość sporo.

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Jeżeli partner miał podczas pieszczot wytrysk i nie stosował prezerwatywy to oczywiście mogło dojść do zapłodnienia.

Plama krwi może świadczyć o przerwaniu błony dziewiczej, ale należy również pamiętać, iż podczas pieszczot mogło dojść do uszkodzenia bądź podrażnienia ściany pochwy.

W sytuacji gdy obawia się Pani czy jest w ciąży, najlepiej poczekać do wystąpienia następnej miesiączki lub jeżeli się ona nie pojawi, należy wykonać test ciążowy z moczu.

Pozdrawiam!