Czy mogłam zajść w ciążę w trakcie pettingu?

Witam! Jestem piętnastolatką, dziewicą. Ostatnio jednak doszło do pettingu między mną a moim chłopakiem. Dotykał penisem delikatnie na początku mojej pochwy, potem masturbował się nad moim brzuchem. Doszło do wytrysku, po którym rozsmarowałam spermę po brzuchu, oblizałam palce, rozsmarowałam ją jeszcze raz i w chwili zapomnienia palcami dotknęłam swojej łechtaczki. Szybko zorientowałam się i niemal natychmiast wytarłam to wilgotną chusteczką. Wciąż jestem dziewicą, nie wprowadził członka do pochwy. Do pettingu doszło 16.12.11, miesiączka skończyła mi się około 7.12.11. Czy mogę być w ciąży? Stresuję się i trochę dziwnie się czuję. Czekam na odpowiedź eksperta.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Tego typu wątpliwości ma bardzo wiele par rozpoczynających swoją aktywność seksualną. W wyniku pettingu bardzo rzadko dochodzi jednak do zapłodnienia, nawet jeśli większa ilość nasienia dostanie się w okolice wejścia do pochwy. Możesz być spokojna. W tym przypadku szansa na ciążę praktycznie nie istnieje.

Pozdrawiam!