Gęsty i biały śluz a planowanie ciąży

KOBIETA , 31 LAT , DĄBROWA GÓRNICZA Dień dobry. Mam pytanie miesiaczke miałam 19 grudnia i skończyła mi się 25 grudnia i od 26 grudnia wspułżyłam ze swoim partnerem i wytrysk był do srodka co dwa dni i od prawie 1,5 tygodnia wydziela mi sie gęsty biały śluz z pochwy o takiej masie budyniowej przy każdej wizycie wc.Miesiączkę miałam mieć 19 stycznia i do tej pory jej nie mam.Dużo jem,piję bolą mnie piersi cały czas bym spała . Czy te objawy mogą u mnie oznaczać ciąże? Bardzo proszę o odpowiedz.

Magdalena StusiĹska

Istnieje prawdopodobieństwo że jest Pani w ciąży- najlepiej będzie wykonać test ciążowy który rozwieje wapliwości.