Głód i chroniczne zmęczenie a ryzyko ciąży

Witam,moj cykl miesiączkowy wynosi 28 dni,trwanie okresu ok 6 dni.Ostani okres zaczął mi się 12.03.2014 ale w czwartym dniu juz nie byl tak obfity więc 15 i 16 marca współżyliśmy oczywiście narzeczony skończył we mnie.dziś jest 20 marca a ja czuję dziwne bóle i skurcze w brzuchu,niechec do niektorych potraw nie wspomnę o tym jaka jestem ciągle śpiąca i głodna,. czy może to być ciąża skoro kochaliśmy się w dni niepłodne ??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy ciąży można zaobserwować gdy ta się zacznie rozwijać, a nie kilka dni po stosunku.