Ryzyko ciąży po pettingu ze spermą na rękach

Witam, mam pytanie. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeżeli współżyłam z partnerem, a on skończył na zewnątrz, lecz po chwili wykonał petting mając na palcach sperme, wspomnę, że były to dni niepłodne. A co do okresu to dostałam go w odpowiednim terminie (4 dni po "stosunku") trwał 5 dni, był obfity, tak jak co miesiąc. Czy fakt, że dostałam go może wykluczyc w stu procentach ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli bylo to krwawienie miesiączkowe to mozna spokojnie wykluczyć ciążę. Pozdrawiam