Gniotący ból w okolicach serca

Od jakiegoś tyg dokucza mi gniotacy ból w okolicy serca tj po lewej stronie i właściwie nie przestaje boleć. Zawsze miałam niskie ciśnienie a niedawno stwierdzono u mnie bradykardie (42/min) ponadto jestem nadmiernie zmęczona i zdarzyło mi się raz stracić przytomność. Dodam ze nie mam ostatnio duzych stresow wiec skad ten bol? Czy mam powody do niepokoju?

Dzień dobry. Wskazana byłaby diagnostyka, zarówno medyczna, jak również psychologiczna. Bezpośrednia konsultacja z odpowiednimi specjalistami pozwoli na określenie przyczyn i ewentualne wskazania do dalszych oddziaływań. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/