Gorączka u kobiety 16 dni porodzie

witam moja nażyczona 5 dzien z rzędu ma temperaturę powyżej 38 stopni połozna powiedziała aby brać paracetamol 2 tab 3 razy dziennie owszem na 2 moze 3 godz jest poprawa zamówiłem wizyte lekarza do domu który powiedział to samo co połozna dzwoniłem dziś na pogotowie i powiedziano mi ze do samej temperatury nie przyjadą chciałbym także dodać iż nażyczona 6 dni temu miała wypis ze szpitala gdyż przez 10 dni znajdowała się w nim po porodzie . obecnie nażyczona karmi piersią naszą 16 dniową córeczkę

Jeśli to kilka dni to staje się mniej prawdopodobne ze to wirus i bardziej prawdopodobne ze tło jest bakteryjne. Lekarz musi zbadać gardło i osluchac. Trzeba zobaczyć czy jest zastój w piersiach. Jeśli tam nic nie ma to położnik musi ją zobaczyć. Tak czy siak to chyba czas na antybiotyk. Przy karmieniu dobrze zacząć od Doumox