Grupy wsparcia dla chorujących na depresję

Witam. Czy są jakieś grupy wsparcia dla osób chorujących na depresje ? Sama leczę się na nią już 4 rok, jestem z tym zupełnie sama, mam ochotę czasami z kimś porozmawiać, kto z podobnym problemem boryka się co dnia.

Dzień dobry,

Nie pisze Pani na czym polega leczenie - czy to jest tylko farmakoterapia ? czy podjęła Pani również psychoterapię ?
Co do istoty Pani pytania - to tak, są różne grupy (gł.terapeutyczne, wsparcia). Zazwyczaj są one dostępne w ofercie leczenia w ramach NFZ - szpital, poradnia, oddział dzienny.

Warto spróbować terapii na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Nie tylko spotka się Pani z osobami borykającymi się z podobnymi przeżyciami, ale także skorzysta z codziennej psychoterapii, pomocy specjalistów i wsparcia społeczności terapeutycznej.