Gula wystająca z pochwy po urodzeniu drugiego dziecka

Witam, mam takie dosyc krępujące pytanie a mianowicie, po urodzeniu drugiego dziecka ok. 6 miesięcy temu zaczęło mi cos wystawać w pochwie, jest to taka jakby wielka gula, nie wiem jak mam to opisać, mam takie odczucie jakby mi to ciążyło i jest to bardzo irytujące i nie zaobserwowałam jeszcze żadnej poprawy, tzn. Czasem jest to mniej widocznie a czasem wiecej, ale nadal to jest i nie znika, bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuje, Małgosia.

Niestety ciężko jest odpowiedzieć na Pani pytanie bez wcześniejszego zbadania. Powinna się Pani udać do swojego ginekologa. Pozdrawiam