Guzek między łukiem brwiowym a zewnętrznym kątem oka

Między łukiem brwiowym i zewn. kątem oka prawego odkąd pamiętam mam mały guzek.Dwa i pół roku temu robiłam usg tego miejsca. W wyniku zostało napisane: "w okolicy kąta oka w tkance podskórnej widoczna dobrze ograniczona hypoechogeniczna lita zmiana ogniskowa śr. ok 1,7 cm mająca kontakt z okostną. W świetle zmiany widoczny przepływ naczyniowy- wskazana weryfikacja hist-pat."Część lekarzy odradzała usunięcie, inni twierdzili, że to zabieg kosmetyczny. Czy da się z tym coś zrobić?

Witam , standartem Światowym jest , że guzki skóry i tkanki podskórnej średnicy do 2-óch cm usuwa się od razu w całości , tzw. biopsja wycinająca. Doświadczony chirurg powinien sobie z tym bez problemu poradzić , pozdrawiam , zż