Guzek na tarczycy a złe samopoczucie

Witam.Wykryto u mnie guzek na pr pł tarczycy, jest to guzek koloidowy 23x15x32mm, do tego mam powiększone węzły chłonne.Ostatnio bardzo często przechodzę infekcję dróg oddechowych(raz w miesiącu), mam trudności z oddychaniem.Lekarz rodzinny traktuje to jako "zwykłą infekcję",a ja się zastanawiam,czy moje złe samopoczucie może się wiązać ze zmianami na tarczycy?Ostatnio nie czuję się za dobrze,jestem wciąż zmęczona,itp,a wizytę u endokrynologa na dopiero w sierpniu.Pozdrawiam. Kaska,Poznań

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom tsh i koniecznie udać się ponownie do lekarza rodzinnego. Co do duszności, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.