Guzek okolicy odbytu u 26-letniej osoby

Witam, niedawno pojawił mi się "guzek" w okolicach odbytu. Zdjęcie (chwilkę się ładuje): http://www34.speedyshare.com/MyFx9/0648b17e/download/IMG-6692.JPG W zasadzie wyskoczył z dnia na dzień. Na zdjęciu tego nie widać, ale jest całkowicie na zewnątrz - mogę go złapać. Zastanawiam się czy hemoroid czy coś innego? Od paru lat coś mi tam raz na jakiś czas w roku rosło, ale do tej pory nie było takie duże i znikało samoistnie po jakimś czasie! Bardzo proszę o pomoc. Czy zniknie to samo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza proktologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Wygląda bardziej na hemoroidy, konieczne jest bezpośrednie badanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza.

Piotr Pilarski

Na podstawie samego zdjecia nie mozna rozstrzygnac co to jest. Konieczne jest bedanie lekarskie. Sugeruje wizyte u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.