Ile wynosi procent przeżywalności plemników?

Witam, mialam stosunek przerywany maz zasnal I rano ponownie wszedl we mnie nie konczac. okres 22.10 stosunek 3/4.11 wiec pelnia.Prosze o okreslenie wysokie czy znikome ryzyko bo one istnieje zawsze niemniej nie wiem jak z przezywalnoscia plemnikow, przerwa a ponowna penteracja. dziekuje

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże istnieje gdyż stosunek przerywany nie chroni przed ciąża a dodatkowo były to dni płodne.