Infekcje pęcherzyka żółciowego i bóle po prawej stronie brzucha

w2150 r. mialem infekcje woreczka zolciowego z bolem po prawej stronie.w szpitalu stwierdzili ze mam wodniakowato powiekszony,sciana grubosci 4-5 mm w swietle pecherzykaza zageszczona zolcbez uchwytnych zlogow drogi zolciowe nie powiekszone.W lewym placie watrobytorbiele wielkosci 10mm i 12 mm.Lekarz zalecil wyciecie i czekm na operacje. nie wiem czy sie zgodzic ,poniewaz od tamtego zapalenia nic mnie nie boli.Bardzo prosze o odpowiedz.mam 63 lata.DZIEKUJE.

Operacja jest do zrobienia i nie ma sensu się zastanawiać, bo kiedyś podobny incydent może się powtórzyć na wyjeździe w czasie weekendu i operował będzie nieznany chirurg z niewielkim doświadczeniem - a to akurat kto operuje ma kolosalne znaczenie.