Intensywne bóle głowy

Witam, mam 33 lata od pół roku cierpię na intensywne bóle głowy (pracuję jako przedstawicielka i dużo jeżdżę samochodem, więc myślałam, że to migreny ze zmęczenia. W dzieciństwie lunatykowałam do 10 roku życia, i pół roku temu znowu zdarzył się epizod lunatykowania. Od dwóch miesięcy zaobserwowałam że moja lewa źrenica często jest dużo większa od prawej. Od dwóch lat leczę depresję, biorę esencil. Lekarz neurolog zlecił EEG. To jego wynik: Czynność podstawowa zachowana składa się w ok. ciemieniowo-potylicznej z fal alfa 8-10 Hz o ampl. do 30uv i fal beta. Rz obecna. Na tym tle w lewej okolicy skroniowej pojawiają się fale ostre o ampl. wyższej od czynności podstawowej. Hv i Fs- nie aktywuje krzywej. Orzeczenie: zmiany zlokalizowane w lewej ok. skroniowej. Niestety mój neurolog może mnie przyjąć dopiero za tydzień a dziś odebrałam wyniki. Proszę o ich interpretację, nie wiem czy powinnam czekać na opinie od swojego neurologa czy jak najszybciej zgłosić się do innego. Pozdrawiam

Witam! W EEG, badaniu rejestrującym czynność elektryczną mózgu opisano zmiany - czyli nieprawidłową czynność - w lewej okolicy skroniowej. Biorąc pod uwagę pozostałe objawy opisane przez Panią, uważam za wskazane wykonanie również tomografii komputerowej głowy (jeśli dotąd tego nie zrobiono), ponieważ zarówno wspomniane objawy, jak i zaburzenia czynności elektrycznej mózgu mogą wynikać z choroby organicznej. Skoro objawy trwają od pół roku, tydzień nie powinien mieć dużego znaczenia, jednak w przypadku nasilenia dolegliwości lub pojawienia sie nowych objawów, konieczny jest pilny kontakt z lekarzem. Pozdrawiam