Interakcje międzylekowe przy leczeniu depresji

Wiem że niektórzy pacjenci z depresją biorą 3 leki antydepresyjne na raz,kiedy inne metody nie skótkują.połączenia jakich 3 leków były by najleprze z czym można połączyć wellbutrin i amitryptylinę aby było to bezpieczne i skuteczne?mozna do tego dodać edronax?

witam,
kwestia leków to bardzo ważna sprawa i nie można znaleźć takiej odpowiedzi w internecie. Odpowiedzialny lekarz, zanim Pani zapisze lek to przeprowadza wywiad, na podstawie którego dopiero dobiera leczenie. Proszę iść do lekarza psychiatry.
pozdrawiam

Ważne, żeby takie pytania stawiała Pani swojemu lekarzowi i żeby to on takie decyzje podejmował. Interakcje między lekami rzeczywiście mają często pozytywny skutek. Jednak odpowiedzialność jest ogromna, więc zdecydowanie powinien ocenić to Pani lekarz.