Interpretacja badań krwi w kontekście osłabienia

Uprawiam aktywnie sport biegam dużo i dość intensywnie do tego wieczorami prowadzę fitness. Ostatnio czyje się zmęczona wyniki krwi. WBC 4,07 RBC 5.26 HGB 13.30 feretyna 9.2 A żelazo 47.0 martwi mnie niski poziom WBC chociaż zawsze mam niski od 4.147 do 5.2

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.