Interpretacja MR kręgosłupa i ucisk na worek oponowy

Witam proszę o interpretację wyniku mr posrodkowo-dwuboczna wypuklina krótka między kręgowego l3/l4 powodująca ucisk na worek oponowy i niewielkie zwężenie otworów między kregowych l4/li widoczne jest posrodkowo-dwuboczna protruzja krążka ucisk na worek oponowy i korzenie brzuszne nerwów l5 zwężenie oba otwory między kręgowego symetryczne uwypuklenia zarysowania krążka m/k l5/s1 bulging disc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie bezposredniego badania lekarskiego i łacznej analizy wykonanego badania. proszę koniecznie udać sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.