Interpretacja opisu zdjęcia RTG kręgosłupa i bóle głowy

Witam, proszę o interpretacje opisu zdjęcia trg kręgosłupa C: Asymetryczne zwężenie w części tylnej przestrzeni m-kręgowych C2-C-5. Oś długa zachowana prawidłowo. Od ponad pół roku mam ciągłe bóle głowy między oczami, zawroty czy może ma to coś wspólnego z kręgosłupem. Zatoki wykluczone, tomografia głowy ok, u neurologa też wszystko dobrze. Szukam przyczyny, bo bardzo ten ból i zawroty głowy utrudnia funkcjonowanie na co dzień. Dziękuję.

Witam serdecznie,

Wynik badania RTG kręgosłupa może świadczyć o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, ortopedą,neurochirurgiem lub lekarzem rodzinnym w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.