Interpretacja wyników badań u 22-letniego mężczyzny

Witam, poproszę o interpretację wyników badania : mężczyzna, 22 lata, puls 82, wysycenie tlenem 97,5 , st objętości komora/aorta 3,4 , zastawka aorty 3,69 , indeks pulsacji 2,5 , indeks k1/k2 komora/aorta 1,81 , dynamika arterii 18 . Często mam bóle głowy, mam wysokie ciśnienia ( 140/70, 150/80 ), czasem pobolewa mnie w okolicach serca, pozdrawiam Bartłomiej

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista kardiolog w oparciu o dane kliniczne.