Interpretacja wyników badania krwi 3-letniego dziecka

Witam, Chciałabym prosić o interpretacje wyników krwi niespełna 3 letniego dziecka (za dwa miesiące kończy 3 latka), które nie choruje. Czasem skarży się na ból brzuszka - usg w normie, w kale brak pasożytów, krwi utajonej. Wszystkie wyniki w normie prócz: MCHC 36,3g/dl; limfocyty% 58,11%; inne(eo,bazo,mono)% 2,1%; inne(eo,bazo,mono)0,2tys/ul; Rozmaz krwi: Limfocyty 58%; Monocyty 8%; ob 23mm/h. Wyniki bardzo mnie niepokoją. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Wyniki nieznacznie odbiegają od norm. Nie ma powodu do obaw.

Pozdrawiam.