Jak często zmieniać opatrunek przy wrastaniu paznokcia?

Witam. Od około półtora miesiąca na palcu utrzymywał się stan zapalny (po wymoczeniu w wodzie z szarym mydłem pokazywała się ropa, robiła się też taka jakby biała narośl), lekarz stwierdził wrastający paznokieć i dał skierowanie do chirurga. Zabieg był wykonany 3 dni temu, a stan zapalny nie zniknął i nadal jest ta biała narośl w miejscu opuchlizny. Czy możliwe, że tam znajduje się ropa? Przy dotykaniu tego miejsca boli tak samo jak przed zabiegiem, jakby tam w środku coś było. Mam jeszcze pytanie odnośnie zmiany opatrunków, co ile je zmieniać i przez ile dni?

Witam, możliwe że gromadzi się ropa, przez internet nie mam jak tego ocenić, opatrunki należy zmieniać codziennie