Jak długo ten zespół może potrwać?

Dzień dobry, odstawiam pregabaline 75 mg, dzisiaj minął 4 dzień bez leków. Zaczęła się jazda, rano atak paniki, potem nie mogłam się uspokoić, ciągłe wyjścia do toalety, zjazd psychiczny - obniżenie nastroju, brak motywacji, płaczliwość, nie mam ochoty na seriale czy książki, po prostu tak sobie wegetuje, na chwilę w ciągu dnia była poprawa, a teraz wieczorem znowu zjazd, leczę się na zaburzenia lęku uogólnionego, dodam, że pregabaline brałam około 3 mieście, wcześniej też były zaburzenia obsesyjne, ale terapią wyleczyłam, moja pytanie brzmi jak długo ten zespół dyskontynuacji może potrwać? I skąd w ogóle wiadomo, że to zespół odstawienny, a nie nawrót choroby? Pozdrawiam

Witam Panią,

proszę samodzielnie nie odstawiać żadnego leku. O tym może decydować tylko i wyłącznie lekarz prowadzący. Proponowałabym wejść w ścisły kontakt z psychoterapeutą, który pomoże znaleźć rozwiązanie w sytuacji Pani choroby. Pozdrawiam