Jak interpretować opis MR głowy?

Witam Proszę o interpretację opisu MR głowy : W środkowym dole czaszki po str.lewej , u podstawy i przy przednio-przyśrodkowej części płata skroniowego , widoczna jest dość dobrze odgraniczona , nieco pocyklistyczna i niejednorodna , cystyczna zmiana ogniskowa o wym.ok.25x35x30 mm, która ma znacznie ograniczoną dyfuzję i nie ulega wzmocnieniu po podaniu kontrastu . Torbiel przegrody przezroczystej . Innych zmian w mózgu nie uwidoczniono. Niewielka asymetria tętnic kręgowych , dominującą lewa. Hypoplastyczna zatoka czołowa. Wnioski : zmiana ogniskowa w środkowym dole czaszki po lewej stronie - wsk.badanie kontrolne

Niestety nic poza tym co zawarte zostało we wnioskach nie napiszę, nie znam historii pacjenta. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.