Jak interpretować wynik badania krwi i co on oznacza dla zdrowia?

Witam, proszę o interpretację. W wyniku morfologii mam bardzo podwyższony poziom Trombokrytu 11,5% przy normie do 0,41 przy tym obniżone wartości płytek krwi PDW 2%, MPV 4,1fl, P-LCR 14%, Limfocyty 21,7% norma od 22%, również niedojrzałe granulocyty są obniżone 1%. Na co to może wskazywać? Czuję się dobrze, a morfologię zrobiłam przy oddawaniu krwi i nie spodziewałam się takiego wyniku. Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszytKimi wynikami.proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego