Jak interpretować wynik badania krwi u 12-latka?

WITAM chłopiec rok ur. 2006 badania krwi :neu 1,49tys/ql, neu %31,7%, mono%14,2 %, baso0,065tys/ql,baso%1,39%, rdw 15,5 %, mpv 6,29fl, badanie moczu ph 8, barwa żłota, przjrzystość lekko mętny, ciężar 1,027, sg 1,015 kg/l, leukocyty w polu widz.1-3,erytrocyty świeże 3-5 w polu widz,erytrocyty wyługowane 7-15 w polu widzenia, nabłonki płaskie pojedyncze, badanie usg jamy brzusznej nic nie wykazało, proszę o analizę i ewn. do jakiego lekarza powinnam się zgłosić, dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry