Jak leczyć ból kręgosłupa po upadku na lód?

witam po upadku na lód w lutym ,po 3 dniach powoli zaczełam odczuwac ból w kregosłupie ledzwiowo -krzyzowym ,bol nasilal sie dostałam leki Doreta i Nemesil ,noszenie gorsetu ,ale ból nadal ,w plecach goraco ,nie mozna było chodzic Ostrzyknieto mnie przykregowo 3 po jednej stronie a 3 po drugiej zastrzykiem LIGN plus Diprophos.Ale nadal czuje bole w posladku ciagnie na lewa noge i w ledzwi krzyzowej.RTG zrobiony skrzywienie lewoboczne,splycenie lordozy fizj.niewielkie obnizenie l4 do s1.

Lek. Katarzyna Szymczak

Można się jeszcze wspomóc gorsetem ortopedycznym, odpowiednio dobranym.
Pozdrawiam