Jak leczyć bóle biodra i nadgarstka?

OD listopada borykam się z problemem biodra(nogi?) i nadgarstka. Problem z biodrem zaczął się od bólu w miejscu zdjęcia nogi,w pachwinie. Ogromny ból już po przejściu 100m, bol przy odwodzeniu nogi na bok,nawet podczas siedzenia.Na chwilę obecną boli niemalże stale.Nie mogę spać na lewym boku,bol wybudza mnie w nocy,promieniuje przez udo do domu nogi. Z kolei nadgarstek boli innym bólem,krótkim ,bo bardziej podczas ruchu,podczas dowodzenia dłoni i przy użyciu siły. Boli wierzchołek kosci lokciowej. Pali jakby ogniem. Boli przy każdym stuknieciu,uderzeniu w kość. Nie wiem co robić.Mecze się od listopada. Miałam badania w kierunku zzsk bo takowa chorobę wykryto u mojej siostry, antygen hlab27 wyszedł pozytywny natomiast na rezonansie lekarze nie widzą zmian.Wiec to odpada.Prosze o pomoc.Przebywam za granicami kraju A tutejsi lekarze umywaja rece. Jeśli im nie podasz diagnozy to cie nie wylecza. Lekarz próbuje mi wmowic fibromialgie Ale ja wiem że to napewno nie to. Jeszcze raz proszę o pomoc I jakaś porade, pod jakim kątem kierować lekarzy. Mam dość brania 4tramali dziennie. Pozdrawiam Marta

Lek. Michał Lenard

Do postawienia diagnozy potrzebne będzie osobiste zbadanie i wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych. Sugeruję znaleźć dobrego ortopedę, który spróbuje znaleźć przyczynę Pani objawów i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!