Jak leczyć infekcję z wymiotami u dziecka?

Witam. Córka(4 lata) w grudniu miała zapalenie oskzeli i ucha dostała klacid, w styczniu ostre przeziębienie które na początku lutego przeszło w zapalenia zatok i znów dostała klacid, teraz po skończonym antybiotyku- jeden dzień przerwy pojawiła się temperatura i bóle brzucha, wymioty, córka wspomina też o bólu nóg i pojawia się katar. Co jej może dolegać, jakie badania powinnam wykonać aby wykluczyć coś poważnego? z góry dziękuje za odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, występujące u Pani Córeczki, są wskazaniem do osobistej i pilnej! konsultacji pediatrycznej.

Z przesłaniem dla Pani i Córeczki wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605